Miley Cyrus Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nick İlk Kez Miley Hakkında Konuştu.

2 posters
YazarMesaj
MCTSD
Administrator
Administrator
MCTSD

Rep : 9

Nick İlk Kez Miley Hakkında Konuştu. Empty
MesajKonu: Nick İlk Kez Miley Hakkında Konuştu.   Nick İlk Kez Miley Hakkında Konuştu. Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 7:08 pm

BRAVO'yla özel bir görüşmede, Nick sonunda gerçek hislerini açıkladı.

Nick fısıldıyor "Miley'den gerçekten çok hayal kırıklığına uğradım. Bunu iyi bulmuyorum, onun bunu göz göre göre beklemesini, kötü hissettiriyor. Şarkı ve onun davranışı beni gerçekten üzüyor," Sessizliğin yemini olduğu için dediklerini anlaması kolay. "İlişkinin sadece bizim aramızda olduğuna ve kimsenin duramayacağına dair söz verdik. Kimse aşkımız hakkında birşey bilmemeliydi. ...Ve şimdi bu oldu!" Nick derinden sarsıldı. Miley'nin şarkısını her duyduğunda, yüzünde karanlık bir gölge oluyor. "Asla bunun hakkında düşünmeyecektim. Ama iyi ki kardeşlerim Joe ve Kevin var. Bütün olayları sineye çekmem için yardım ediyorlar. Ve birçok şey güvende: Miley'nin ayrılırken onların arasındaki yakın ilişkide büyük yaralar açtı. Miley "İkimiz arasındaki ilişki iyi..Çok iyi değil, eskisinden daha az," dedi. Nick, yine de, kurtarılabileni kurtarmaya çabalıyor. "Miley'le arkadaşlığımı devam ettirmek için dikkatliyim. Bu benim için önemli -ayrılığımıza rağmen. Birçok şeye katılıyoruz. Bunu bitirmek istemem. Tek istediğim, yeniden iyi anlaşmamız."

ALINTIDIR
http://mileycfan.yetkinforum.com
Miss.Cyrus*

Miss.Cyrus*

MesajKonu: Geri: Nick İlk Kez Miley Hakkında Konuştu.   Nick İlk Kez Miley Hakkında Konuştu. Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 7:10 pm

SağoL cnm
MCTSD
Administrator
Administrator
MCTSD

MesajKonu: Geri: Nick İlk Kez Miley Hakkında Konuştu.   Nick İlk Kez Miley Hakkında Konuştu. Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 7:11 pm

Bişey değil. Smile
http://mileycfan.yetkinforum.com

Nick İlk Kez Miley Hakkında Konuştu.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus ft. Nick Jonas
» Miley Cyrus And Nick Jonas Have Lunch
» Miley Cyrus & Nick Jonas- Before The Storm in Dallas
» Nick Jonas & Miley Cyrus - Before The Storm [Çeviri]
» Miley Cyrus - When I Look At You